Elegancko. Piękny agat gigant na naszyjniku z agatów dla kochającej unikaty ręcznie robione, prezent
wyprzedanoSkontaktuj się z Projektantem
Galeria Limart - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
Z „górnej półki”
Moja elegancka i efektowna, swą prostotą, kompozycja naszyjnika z ogromnego pięknego w swej kolorystyce dwustronnego agatu zawieszonego na naszyjniku z agatów i drewna egzotycznego dodatkowo ozdobionego, po obu stronach dużego agatu, dwoma paciorkami DZI - tybetańskie słowo używane do opisu wzorzystych koralików, zwykle wykonanych z agatu. Koraliki te są tradycyjnie używane do ochrony przed negatywnymi energiami, chorobami czy wypadkami, ale także jako talizmany, które przyciągają mądrość, szczęście i dobrobyt (dane z netu).
To unikatowy jedyny w swoim rodzaju naszyjnik dla kochającej biżuteryjne unikaty stworzone w pojedynczych egzemplarzach..
Efekt znakomity - okazały, dorodny, wyrazisty i piękny naszyjnik w modnym eklektycznym stylu. W sam raz dla osoby znudzonej minimalizmem.
Unikatowa, spektakularna przyciągająca uwagę ozdoba, twarzowa i bardzo kobieca. Pasuje do wszystkiego. Ozdobi, nada blasku i po prostu sprawi radość każdej kobiecie, która ceni biżuterię oryginalną i niepowtarzalną..
To efektowny, piękny i oryginalny PREZENT ręcznie robiony. Prezent z KLASĄ!
Długość ca 49 cm.
Gwarantuję unikatowość mojej biżuterii stworzonej w pojedynczych egzemplarzach. WZÓR WŁASNY. Bądź oryginalna, noś unikatową biżuterię ręcznie robioną jakiej nie ma nikt inny.
♥ MADE with LOVE ♥