Biały naszyjnik na lato w stylu boho - handmade z muszli, agatu i howlitu
Biały naszyjnik na lato w stylu boho - handmade z muszli, agatu i howlitu
Biały naszyjnik na lato w stylu boho - handmade z muszli, agatu i howlitu
Biały naszyjnik na lato w stylu boho - handmade z muszli, agatu i howlitu
Biały naszyjnik na lato w stylu boho - handmade z muszli, agatu i howlitu
Biały naszyjnik na lato w stylu boho - handmade z muszli, agatu i howlitu
Biały naszyjnik na lato w stylu boho - handmade z muszli, agatu i howlitu
Biały super na lato. Oryginalny naszyjnik handmade z białych muszli, agatówBiały naszyjnik super na lato. Oryginalny naszyjnik handmade z białych muszli, agatów, howlitów. UnikatBiały naszyjnik super na lato. Oryginalny naszyjnik handmade z białych muszli, agatów, howlitów. UnikatBiały naszyjnik super na lato. Oryginalny naszyjnik handmade z białych muszli, agatów, howlitów. UnikatBiały naszyjnik super na lato. Oryginalny naszyjnik handmade z białych muszli, agatów, howlitów. UnikatBiały naszyjnik super na lato. Oryginalny naszyjnik handmade z białych muszli, agatów, howlitów. UnikatBiały naszyjnik super na lato. Oryginalny naszyjnik handmade z białych muszli, agatów, howlitów. UnikatBiały naszyjnik super na lato. Oryginalny naszyjnik handmade z białych muszli, agatów, howlitów. Unikat

Biały naszyjnik super na lato. Oryginalny naszyjnik handmade z białych muszli, agatów, howlitów. Unikat

niedostępny

Skontaktuj się z Projektantem Galeria Limart - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
sprzedaje: Galeria Limart
4,9/5 - 57 ocen
Autorska, jedyna w swoim rodzaju kompozycja, naszyjnika w bardzo modnym stylu Boho. Mix przeróżnych korali z naturalnych minerałów: howlitu, agatu, rogu, muszli, pereł a nawet chrząstki ze szkieletu rekina.
To bardzo efektowna, niebanalna ozdoba, twarzowa i kobieca, fantastycznie wygląda na opalonej skórze :)
Długość naszyjnika - ok 50 cm.
Piękny i unikatowy PREZENT :)
Pasuje do wszystkiego.
***© copyright by Lidia Becela. Wzór, opis i zdjęcia chronione prawem autorskim.
♥ MADE with LOVE ♥
KOMENTARZ / zwiń <
quotation

Ten biały naszyjnik od razu kojarzy się z wakacjami - jest lekki w odbiorze, a jednocześnie naprawdę przyciąga wzrok. To jedyna w swoim rodzaju, autorska kompozycja korali z naturalnych materiałów: białych muszli, agatu i howlitu, a do tego drobne perełkowe akcenty oraz nietypowe elementy, które dodają całości charakteru w stylu boho. Lubię go szczególnie wtedy, gdy skóra jest już delikatnie opalona - wtedy jego jasne kolory wyglądają wyjątkowo świeżo.

Masz ochotę założyć coś „na pewno nie z sieciówki”? Ten naszyjnik sprawdzi się do lnianych sukienek, lekkich koszul czy prostych, codziennych stylizacji. Długość ok. 50 cm pozwala ładnie układać się na dekolcie i podkreślać szyję.

Jeśli ten konkretny egzemplarz akurat jest niedostępny, daj znać - projektantka może przygotować podobny projekt na indywidualne zamówienie.


ZWERYFIKOWANE OPINIE / rozwiń >
boho bajecznie kolorowy naszyjnik handmade długi
Udany prezent
biały super na lato. oryginalny - Biżuteria naszyjniki
naszyjnik piękny, taki o jakim marzyłam , widać serce Artystki.
to była moja pierwsza wizyta w Galerii, ale na pewno nie ostatnia :)
vintage style elegancki naszyjnik z prawdziwego - Biżuteria
Bardzo ciekawy naszyjnik. Elegancki, a jednocześnie ma w sobie coś, co przywołuje na myśl egzotyczne wakacje. Idealny do letnich sukienek