Liść miłorzębu - naszyjnik z prawdziwym liściem w miedzi
Liść miłorzębu - naszyjnik z prawdziwym liściem w miedzi
Liść miłorzębu - naszyjnik z prawdziwym liściem w miedzi
Liść miłorzębu - naszyjnik z prawdziwym liściem w miedzi
Liść miłorzębu - naszyjnik z prawdziwym liściem w miedzi
Liść miłorzębu - naszyjnik z prawdziwym liściem w miedzi
Liść miłorzębu - naszyjnik z prawdziwym liściem w miedzi
Liść miłorzębu - naszyjnik z prawdziwym liściem w miedzi
Liść miłorzębu - naszyjnik z prawdziwym liściemLiść miłorzębu - naszyjnik z prawdziwym liściemLiść miłorzębu - naszyjnik z prawdziwym liściemLiść miłorzębu - naszyjnik z prawdziwym liściemLiść miłorzębu - naszyjnik z prawdziwym liściemLiść miłorzębu - naszyjnik z prawdziwym liściemLiść miłorzębu - naszyjnik z prawdziwym liściemLiść miłorzębu - naszyjnik z prawdziwym liściem

Liść miłorzębu - naszyjnik z prawdziwym liściem

niedostępny

Skontaktuj się z Projektantem Pracownia Miedzi - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
sprzedaje: Pracownia Miedzi
4,9/5 - 442 oceny
Naszyjnik z oryginalnym wisiorem. Wisior stworzyłam od podstaw przy użyciu techniki elektroformowania. To technika w której cząsteczki miedzi pod wpływem prądu osiadają na pożądanej powierzchni. W tym przypadku pokryłam miedzią naturalny listek miłorzębu. Patynowany na brązowo pokryłam dodatkowo specjalną farbą do metalu w odcieniach turkusu (farba jest trwała i nie brudzi), naszyjnik polerowany ręcznie co wydobyło głębie i trójwymiarowy charakter wisiora. Liść oplotłam fantazyjnie drutami. Wisior ma wymiary ok. 8,4 cm szerokość i 6,9 cm wysokość. Zawieszony na łańcuszku jubilerskim z zapięciem. Naszyjnik ma obwód ok 60 cm. Pakowany ozdobnie, gotowy na udany prezent.
KOMENTARZ / zwiń <
quotation

To wyjątkowy naszyjnik, w którym natura spotyka się z rzemiosłem. Wisior przedstawia prawdziwy liść miłorzębu, a całość powstała od podstaw w pracowni, z dbałością o każdy detal. Kluczową techniką jest elektroformowanie, czyli proces, w którym pod wpływem prądu cząsteczki miedzi osiadają na wybranej powierzchni. W tym projekcie listka miłorzębu pokryłam miedzią, a następnie wykonałam patynę w brązowym tonie i wykończenie specjalną farbą w odcieniach turkusu, tak aby kolor był trwały i estetyczny.

Połączenie miedziowego połysku z delikatnym, przestrzennym charakterem wisiora sprawia, że naszyjnik wygląda stylowo zarówno na co dzień, jak i przy okazjach. Liść został dodatkowo fantazyjnie opleciony drutami, co podkreśla jego formę i daje lekki, artystyczny efekt.

Naszyjnik zawiesiłam na łańcuszku jubilerskim z zapięciem (obwód ok. 60 cm). Sprawdzi się dla kobiet, które lubią biżuterię z historią, motywami z natury i ręcznie robione drobiazgi na prezent lub do własnej kolekcji.


ZWERYFIKOWANE OPINIE / rozwiń >
liść miłorzębu - naszyjnik z Biżuteria
Naszyjnik bardzo ładny i oryginalny, starannie i precyzyjnie wykonany. Szybka dostawa. Polecam wszystkim, zwłaszcza miłośnikom przyrody.
tęczowy kamień - duży wisior - Biżuteria naszyjniki
Ten naszyjnik jest niesamowity! Misternie wykonana praca, naprawdę podziwiam i dziękuję!
flower love z wisiorem z jadeitami - Naszyjniki
Bardzo ładnie wykonana biżuteria i zapakowana na prezent, warta swojej ceny.