NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Jan art - rękodzieło naszyjniki

Wisiorek

naszyjniki biżuteria

wire wrapping

rękodzieło

zielone

Jan-Art

rękodzieło malachit

Wisiorek z malachitem s165 naszyjniki jan art malachit, wire wrapping, rękodzieło
malachit
naszyjniki: Wisiorek z malachitem s165 wire wrapping
naszyjniki: Wisiorek z malachitem s165 rękodzieło
Zawieszka wykonana ręcznie metodą wire wrappingu której głównym elementem jest naturalny malachit
naszyjniki wire wrapping
Wisiorek z malachitem s165 wire wrapping
Wisiorek z malachitem s165 rękodzieło
handmade naszyjniki wisiorek z malachitem s165malachit wisiorek z malachitem s165 naszyjnikiwisiorek z malachitem s165 naszyjniki wire wrappingwire wrapping naszyjniki wisiorek z malachitem s165 rękodziełomalachit naszyjniki wire wrapping wisiorek z malachitem s165 rękodziełonaszyjniki wisiorek z malachitem s165 wire wrappingwire wrapping naszyjniki wisiorek z malachitem s165 rękodziełonaszyjniki wire wrapping wisiorek z malachitem s165 malachit

Wisiorek z malachitem s165

433,00 zł
handmade naszyjniki wisiorek z malachitem s165
sprzedaje: Jan Art
5/5 - 2 oceny
Zawieszka wykonana ręcznie metodą wire-wrappingu której głównym elementem jest naturalny malachit. Do wykonania wisiorka użyłam srebra najwyższej próby 999, następnie zaoksydowałam i wypolerowałam w celu uzyskania szlachetnego efektu postarzenia. Wymiary zawieszki 59x27mm z łańcuszkiem długości około 48-50 cm.

Malachit nazywany jest Kamieniem Natury. Jego energia przenika cały świat fauny i flory. Wnika w liście drzew, jest szmerem strumyka, odurzającym zapachem kwiatów i ptasimi trelami. W tym kamieniu drzemie pierwotna, ogromna siła i moc, której człowiek do tej pory nie ujarzmił.
Kto nosi przy sobie malachit, jako talizman, słyszy jego szept i czuje jego przekaz. Malachit namawia nas do kontaktu z naturą, zachęca nas, abyśmy jak najczęściej przebywali w lesie i nad jeziorami. Ostrzega nas jednocześnie, że pradawne prawa matki natury są święte i należy je szanować oraz ich przestrzegać.
Malachit jest też kamieniem używanym do ochrony energetycznej. Stanowi ochronę przed negatywnymi energiami, "złym okiem", szkodliwymi myślami i złą wolą, przed duchami czy urokami. Malachit uważany jest za kamień niezwykły.
Mówi się, że gdy nosisz go na sobie, kamień ten ostrzega cię o zbliżającym się potencjalnym niebezpieczeństwie a także chroni cię przed nim.
KOSZT TRANSPORTU
11,00 zł (Przesyłka Pocztowa Priorytet)
16,00 zł (Kurier)
14,00 zł (Paczkomat inPost)
dogodny typ przesyłki wybierzesz w trakcie składania zamówienia

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Jan Art naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU / rozwiń >
WYKONANIE UMOWY / rozwiń >
FAKTURY i RACHUNKI / rozwiń >
•   handmade naszyjniki   • biżuteria - naszyjniki