NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Witrażka - amulet naszyjniki

Wisior

naszyjniki biżuteria

długi naszyjnik

wisiorek z kamieni

wisiorek z ametystem

kryształ górski

kwarc różowy

amulet

fioletowe

białe

różowe

Witrażka

amulet kryształ górski

kwarc różowy wisiorek z ametystem

kryształ górski wisiorek z kamieni

wisiorek z ametystem długi naszyjnik

Wisior z łańcuszkiem: Różowo-fioletowy
Wisior z łańcuszkiem: Różowo-fioletowy
Wisior z łańcuszkiem: Różowo-fioletowy
Wisior z łańcuszkiem: Różowo-fioletowy
Wisior z łańcuszkiem: Różowo-fioletowy
Wisior z łańcuszkiem: Różowo - fioletowyWisior z łańcuszkiem: Różowo-fioletowyWisior z łańcuszkiem: Różowo-fioletowyWisior z łańcuszkiem: Różowo-fioletowyWisior z łańcuszkiem: Różowo-fioletowy

Wisior z łańcuszkiem: Różowo-fioletowy

wyprzedano

Skontaktuj się z Projektantem Witrażka - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
sprzedaje: Witrażka
5/5 - 260 ocen
Unikalny wisior wykonany w technice Tiffaniego, z kamieni półszlachetnych: kwarcu różowego, surowego ametystu oraz kryształu górskiego, oprawionych w cynę.
Oprócz funkcji dekoracyjnej może również spełniać rolę amuletu, ponieważ ametyst jest kamieniem, który wpływa na wzrost energii, odpędza złe myśli, chroni przed złym losem.

Długi wisior ma przyjemny dla dłoni, opływowy kształt, dzięki temu można dotykając i gładząc kamienie mieć z nimi stały kontakt i czerpać ich moc.
W zależności od kroju ubrania, np. do gładkiego swetra będzie dobrze wyglądał na długim łańcuszku lub na krótko np. na obroży ładnie skomponuje się do bluzki koszulowej.

Wielkość wisiora: 13 x 2,5 cm
Długość łańcuszka: 70 cm
Wisior opakowany jest w ozdobne opakowanie: woreczek z organzy.
*** copyright by Witrażka. Pomysł, wzór, zdjęcia i opis chronione prawem autorskim. Kopiowanie nie dozwolone.
ZWERYFIKOWANE OPINIE / rozwiń >
•   Ręczne wykonanie awangardowe naszyjniki   • biżuteria - naszyjniki