NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Jan art - miedź naszyjniki

Wisiorek

naszyjniki biżuteria

bursztyn bałtycki

wire wrapping

miedź

brązowe

Jan-Art

miedź bursztyn bałtycki

Wisiorek z bursztynem bałtyckim m185 naszyjniki jan art bursztyn bałtycki, wire wrapping
bursztyn bałtycki
miedź wire wrapping rękodzieło
miedź rekodzielo bursztyn bałtycki
Zawieszka wykonana ręcznie metodą wire wrappingu której głównym elementem jest bursztyn bałtycki w pięknym miodowo. Rękodzieło
naszyjniki wire wrapping
miedź naszyjniki
ręcznie robione naszyjniki wisiorek z bursztynem bałtyckim m185rękodzieło bursztyn bałtycki zawieszka wykonana ręcznie metodą wire wrappingu której głównym wrappingnaszyjniki wire wrapping wisiorek z bursztynem bałtyckim m185 bursztyn bałtyckinaszyjniki wisiorek z bursztynem bałtyckim m185 wire wrappingrękodzieło wire wrapping wisiorek z bursztynem bałtyckim m185 miedźnaszyjniki wire wrapping wisiorek z bursztynem bałtyckim m185 miedźwire wrapping naszyjniki wisiorek z bursztynem bałtyckim m185 bursztyn bałtycki

Wisiorek z bursztynem bałtyckim m185

wyprzedano

Skontaktuj się z Projektantem Jan Art - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
sprzedaje: Jan Art
4,5/5 - 4 oceny
Zawieszka wykonana ręcznie metodą wire-wrappingu której głównym elementem jest bursztyn bałtycki w pięknym miodowo - koniakowym kolorze. Do wykonania wisiorka użyłam miedzianego drutu, które następnie zaoksydowałam i wypolerowałam w celu uzyskania szlachetnego efektu postarzenia. Wymiary zawieszki 59x36mm z łańcuszkiem długości około 48-50 cm.
Biżuteria z miedzi to świetny pomysł zarówno ze względu na walory estetyczne, jak i prozdrowotne. Miedź korzystnie wpływa na nasze zdrowie, ponieważ ten pierwiastek ma zdolność przenikania przez skórę, niweluje stany zapalne, zmniejsza bóle stawów, wpływa na energetykę organizmu, gdyż niszczy grzyby, bakterie i wirusy.
Bursztyn jest uosobieniem sukcesu, co oznacza, że noszenie go dodaje właścicielowi pewności siebie i wewnętrznej siły do osiągania swoich celów. Dodatkowo pozwala osobie, która go nosi, na zrozumienie samego siebie, rozbudowanie umiejętności jasnowidzenia, zapewnia dobre samopoczucie, usuwa lęk przed starzeniem się i umożliwia umiejętność cieszenia się z chwili obecnej. Oczyszcza atmosferę pomieszczeń, wyłapując negatywne emocje i złe energie, przy czym chronić ma również przed złym i jego duchowymi manifestacjami. Promieniowanie bursztynu sprzyja powodzeniu wszystkich podejmowanych działań, chroni przed urokami i klątwami, a także przed złymi ludźmi.
ZWERYFIKOWANE OPINIE / rozwiń >
•   ręcznie robione niekonwencjonalne naszyjniki   • biżuteria - naszyjniki