NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT
Kaktusia - biżuteria na lato naszyjniki
Unikatowy
naszyjniki biżuteria unikatowy naszyjnik
Unikatowy naszyjnik supełkowany: jaspis dalmatyński w zieleni
Unikatowy naszyjnik supełkowany: jaspis dalmatyński w zieleni
Unikatowy naszyjnik supełkowany: jaspis dalmatyński w zieleni
Unikatowy naszyjnik supełkowany: jaspis dalmatyński w zieleni
UNIKATOWY naszyjnik supełkowany: jaspis dalmatyński na zielonoUNIKATOWY naszyjnik supełkowany: jaspis dalmatyński na zielonoUNIKATOWY naszyjnik supełkowany: jaspis dalmatyński na zielonoUNIKATOWY naszyjnik supełkowany: jaspis dalmatyński na zielono

UNIKATOWY naszyjnik supełkowany: jaspis dalmatyński na zielono

599,00 zł
ręcznie wykonane unikatowy naszyjnik supełkowany: jaspis dalmatyński
sprzedaje: kaktusia
4,9/5 - 654 oceny
UNIKAT
niezwykle efektowny naszyjnik z jaspisu dalmatyńskiego.
supełkowany, na solidnym sznurku nylonowym (zielony).
naszyjnik SUPEŁKOWANY typu mala wykonany z kul fasetowanego jaspisu dalmatyńskiego 9mm, jadeitu 8mm.
elementy oddzielone od siebie supełkami.
zawieszka: kolumna z jaspisu z jaspisu (ok. 50x12mm); dodatkowo przy zawieszce: supełkowane kule jaspisu 6mm, zakończone chwościkami.
NIEZWYKLE EFEKTOWNE WYKOŃCZENIE
dł. całkowita naszyjnika (nie licząc elementu wiszącego) : ok. 85cm

brak zbędnego zapięcia
elementy metalowe: ogniwka przy zawieszce i chwostach - miedź posrebrzana/pozłacana.

PAMIĘTAJ!!! to absolutny UNIKAT - idealny pomysł na wyjątkowy prezent - osoba obdarowana ma pewność, że nikt nie ma takiego samego przedmiotu.

BIŻUTERIĘ OTRZYMASZ W ELEGANCKIM PUDEŁKU JUBILERSKIM z logo marki KAKTUSIA
- prezent gotowy do wręczenia:)
Przedmiot zostanie nadany w kolejnym dniu roboczym od chwili zatwierdzenia płatności
KOMENTARZ / zwiń <

Ten naszyjnik od razu przyciąga wzrok - jest wyjątkowy nie tylko dzięki kamieniom, ale też dzięki formie supełkowanej kompozycji. Sięgniesz po niego, gdy chcesz dodać stylizacji naturalny charakter: od codziennych jeansów, przez zwiewne sukienki, aż po bardziej wieczorowe wyjścia.

Wykonany jest w technice mala: sznurek nylonowy w zielonym kolorze prowadzi fasetowane kule jaspisu dalmatyńskiego (ok. 9 mm) oraz jadeitu (ok. 8 mm), oddzielone supełkami. Przy zawieszce znajdziesz kolumnę z jaspisu (ok. 50 x 12 mm) oraz drobniejsze, supełkowane kule zakończone delikatnymi chwościkami - wygląda lekko, a jednocześnie „robi całość”.

  • Długość całkowita: ok. 85 cm (bez elementu wiszącego)
  • Brak zbędnego zapięcia - łatwo zakładasz i zestawiasz z biżuterią
  • Elementy metalowe: miedź posrebrzana/pozłacana

To także świetny pomysł na prezent - dostajesz go w eleganckim pudełku jubilerskim. Jeśli lubisz kamienie z charakterem, ten model będzie strzałem w dziesiątkę.


KOSZT TRANSPORTU
19,00 zł (Kurier)
16,00 zł (Paczkomat inPost)
dogodny typ przesyłki wybierzesz w trakcie składania zamówienia

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta kaktusia naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
CZAS NADANIA ZAMÓWIENIA
kolejny dzień roboczy
ZWROT TOWARU / rozwiń >
WYKONANIE UMOWY / rozwiń >
FAKTURY i RACHUNKI / rozwiń >
OGÓLNE BEZPIECZEŃSTWO PRODUKTU (GPSR) / rozwiń >
•   ręcznie wykonane ciekawe naszyjniki   • biżuteria - naszyjniki