Oksydowany naszyjnik z iolitem i szkłem antycznym - Grey Line project
Oksydowany naszyjnik z iolitem i szkłem antycznym - Grey Line project
Oksydowany naszyjnik z iolitem i szkłem antycznym - Grey Line project
Naszyjnik z iolitem i szkłem antycznymNaszyjnik z iolitem i szkłem antycznymNaszyjnik z iolitem i szkłem antycznym

Naszyjnik z iolitem i szkłem antycznym

280,00 zł
handmade naszyjnik z iolitem i szkłem antycznym
5/5 - 221 ocen
Naszyjnik wykonany z naturalnego iolitu oraz z kawałka szkła antycznego w oprawie ze srebra.
Materiał : srebro próby 925, oksydowane i polerowane
Kamienie : iolit łezka 7x7 mm, szkło antyczne 7x16 mm
Długość: 45 5 cm regulacji
Typ zapięcia: federing

Pojedynczy egzemplarz.
Biżuteria zostanie zapakowana w eleganckie pudełeczko jubilerskie.

O kamieniach:
Szkło afgańskie - nazywane też antycznym, to fragmenty naczyń lub innych przedmiotów życia codziennego wytwarzane za czasów Cesarstwa Rzymskiego, liczące sobie 1500-2000 lat. Często posiada mniej lub bardziej widoczną patynę, która powstała przez ten czas. To wyjątkowe połączenie piękna i historii.

Iolit - kamień o fioletowo-niebieskiej barwie, nazywany „kamieniem wizji” lub "szafirem wodnym" ze względu na kolor. Uważa się, że wspiera intuicję, pomaga odnaleźć właściwy kierunek w życiu oraz sprzyja jasności myślenia i wewnętrznej równowadze.
KOMENTARZ / zwiń <
quotation

Jeśli lubisz biżuterię, która wygląda jak znalezisko z pięknej historii, ten naszyjnik od razu przyciąga spojrzenia. Iolit ma formę delikatnej łezki i zachwyca fioletowo-niebieskim blaskiem, a między nimi pracuje szkło antyczne - z widoczną patyną i charakterem dawnych przedmiotów.

Oprawa została wykonana ze srebra próby 925 w połączeniu z oksydowaniem i polerowaniem, dzięki czemu całość jest jednocześnie antyczna i elegancka. To świetny wybór, gdy chcesz podkreślić styl ciemniejszymi barwami albo dodać świeżego, chłodnego akcentu do jasnych stylizacji.

  • kamienie: iolit 7x7 mm oraz szkło antyczne 7x16 mm
  • długość: 45,5 cm z regulacją
  • zapięcie: federing
  • wariant unikatowy - pojedynczy egzemplarz

To również bardzo trafiony pomysł na prezent - taki „wow” czuć już przy pierwszym kontakcie. Biżuteria jest pakowana w eleganckie pudełeczko, więc możesz wręczyć ją od razu.


ZWERYFIKOWANE OPINIE / zwiń >
ze szkłem antycznym i - Biżuteria bransoletki
Piękna bransoletka. Błyskawiczna wysyłka
delikatna srebrna bransoletka ze szkłem antycznym
Bransoletka przepiękna, starannie wykonana, bardzo delikatna o subtelnej urodzie. Napewno wrócę jeszcze po inne wyroby. Szczerze polecam.
z kamieniem księżycowym i - Naszyjniki
Piękny naszyjnik, polecam gorąco 😘
•   Handmade eleganckie naszyjniki   •
KOSZT TRANSPORTU
15,00 zł (Kurier)
DARMOWA (Paczkomat inPost)
dogodny typ przesyłki wybierzesz w trakcie składania zamówienia

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Grey Line project naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU / rozwiń >
WYKONANIE UMOWY / rozwiń >
FAKTURY i RACHUNKI / rozwiń >
OGÓLNE BEZPIECZEŃSTWO PRODUKTU (GPSR) / rozwiń >