NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Ash and runes - smoczy wisior naszyjniki

Smoczy

naszyjniki biżuteria

naszyjnik z agatem

smoczy naszyjnik

naszyjnik fantasy

naszyjnik cosplay

smoczy wisior

niebieskie

beżowe

brązowe

Ash-and-runes

smoczy wisior naszyjnik fantasy

naszyjnik cosplay smoczy

smoczy naszyjnik z agatem

Smoczy z niebieskim, biżuteria ash and runes z agatem, naszyjnik, fantasy, cosplay
Smoczy Naszyjnik z niebieskim agatem, biżuteria cosplay - fantasy
beżowe naszyjnik w dawnych czasach wiedźmy i pogańscy szamani wierzyli w magiczne smoczy wisior
W dawnych czasach wiedźmy i pogańscy szamani wierzyli w magiczne właściwości smoczych kości i wykorzystywali je do rytuałów lub tworzyli z nich. Naszyjnik cosplay
fantasy w dawnych czasach wiedźmy i pogańscy szamani wierzyli w magiczne smoczy wisior naszyjnik z agatem
naszyjnik fantasy smoczy z niebieskim agatem, biżuteria
naszyjnik fantasy smoczy z niebieskim agatem, biżuteria cosplay
handmade naszyjniki smoczy naszyjnik z niebieskim agatem, biżuteria cosplaysmoczy naszyjnik z niebieskim agatem, biżuteriabeżowe naszyjnik w dawnych czasach wiedźmy i pogańscy szamani wierzyli w magiczne smoczy wisiornaszyjnik z agatem niebieskie smoczy, biżuteria cosplaynaszyjnik fantasy w dawnych czasach wiedźmy i pogańscy szamani wierzyli w magiczne smoczy wisiornaszyjnik fantasy smoczy z niebieskim agatem, biżuterianaszyjnik fantasy smoczy z niebieskim agatem, biżuteria

Smoczy Naszyjnik z niebieskim agatem, biżuteria cosplay

wyprzedano

Skontaktuj się z Projektantem Ash and runes - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
sprzedaje: Ash and runes
5/5 - 3 oceny
W dawnych czasach wiedźmy i pogańscy szamani wierzyli w magiczne właściwości smoczych kości i wykorzystywali je do rytuałów lub tworzyli z nich amulety i talizmany. Fragment jednej z nich - naszyjnik smoka z agatem znajduje się na wyciągnięcie ręki.

Smoczy naszyjnik inspirowany mitycznymi stworzeniami wykonałem z glinki polimerowej, którą dodatkowo wzmocniłem miedzią oraz postarzyłem, aby smoczy nabrał antycznego i bardziej realistycznego charakteru.

Naszyjnik z niebieskim agatem, który Ci prezentuję sprawdzi się jako przykuwający wzrok dodatek do neutralnej stylizacji, a jeśli interesuje Cię cosplay, będzie odpowiedni jako wisior pogańskiej wiedźmy, szamanki lub pogromczyni smoków

Naszyjnik zawiesiłem na woskowanym, bawełnianym sznurku, na którym zastosowałem węzły przesuwne, dzięki którym masz możliwość regulacji długości naszyjnika.

Wymiary i waga:

Naszyjnik: wymiary naszyjnika wynoszą: 8 cm długości oraz około 6 cm wysokości. Długość naszyjnika jest regulowana dzięki zastosowaniu węzłów przesuwnych. Maksymalna długość wynosi około 86 cm.

Jeśli podobają Ci się smocze naszyjniki, ale wolisz inny rozmiar, kolor, kształt lub minerał, napisz do mnie. Chętnie stworzę coś specjalnie dla Ciebie.
ZWERYFIKOWANE OPINIE / rozwiń >
•   HandMade naszyjniki   • biżuteria - naszyjniki