NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Jan art naszyjniki

Septarian

naszyjniki biżuteria

wisiorek z septarianem

wire wrapping

septarian rękodzieło

żółte

Jan-Art

naszyjnik wire wrapping

rękodzieło wisiorek z septarianem

wire wrapping septarian

smoczy kamień m223 jan art, wisiorek z septarianem, wire wrapping, rękodzieło
Septarian - smoczy kamień m223 - naszyjnik rękodzieło
smoczy kamień m223 - naszyjnik wisiorek z septarianem rękodzieło
naszyjniki: wire wrapping rękodzieło
rękodzieło wisiorek z septarianem - smoczy kamień m223 wire wrapping
Zawieszka na łańcuszku z oryginalnego okazu septarianu zwanego smoczym kamieniem. Naszyjniki wire wrapping
wisiorek z septarianem zawieszka na łańcuszku z oryginalnego okazu zwanego wire wrapping naszyjnik
rękodzieło wisiorek - smoczy kamień m223 naszyjniki septarian
ręcznie zrobione naszyjniki septarian - smoczy kamień m223rękodzieło naszyjniki septarian - smoczy kamień m223 wire wrappingz - smoczy kamień m223 naszyjniki wisiorek z septarianemwisiorek z naszyjniki septarian - smoczy kamień m223 wire wrappingrękodzieło wisiorek z septarianem - smoczy kamień m223 wire wrappingwisiorek z septarianem - smoczy kamień m223 naszyjnikiwisiorek z septarianem zawieszka na łańcuszku z oryginalnego okazu zwanego wire wrappingrękodzieło wisiorek z - smoczy kamień m223 septarian

Septarian - smoczy kamień m223

239,00 zł
wyprzedano

Skontaktuj się z Projektantem Jan Art - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
sprzedaje: Jan Art
4,5/5 - 4 oceny
Zawieszka na łańcuszku z oryginalnego okazu septarianu zwanego smoczym kamieniem. Wrażenie spękań charakterystyczne dla smoczego kamienia nadaje zawieszce antycznego, eleganckiego wyglądu. Naszyjnik zrobiony ręcznie z miedzi pracochłonną metodą wire-wrappingu. Wymiary naszyjnika 57x32, zawieszony na łańcuszku standardowej długości około 50cm. Całość bardzo spokojna, elegancka, oryginalna.
Król kamieni szlachetnych - septarian. Oryginalność natury w przypadku tego kamienia zachwyca i szokuje - nigdy nie znajdziesz dwóch takich samych egzemplarzy, ponieważ składa się z mieszanki różnych minerałów. To wyjątkowy kamień, pełen tajemniczości, uformowany na dnie morza około 50 milionów lat temu! Septarian, inaczej nazywany jest Smoczym Kamieniem. Ta oryginalna nazwa wywodzi się z legendy przekazywanej na Madagaskarze. Według niej, kiedy umierały smoki, ich szczątki kostniały i osadzały się na dnie morza i z nich formował się septarian, o nietuzinkowej mieszaninie żółci, złotego brązu i czerni, z domieszką szarości. Rezonujący z silną energią Ziemi. Jest kamieniem ochronnym, zarówno na poziomie emocjonalnym, psychicznym, jak i eterycznym. Wprowadza pokój w życie, psychikę i ciało. Dzięki niemu z gracją i nową siłą stawisz czoło życiowym wyzwaniom. Pomaga też zrozumieć wszelkie sytuacje, które do tej pory wydawały się niezrozumiałe lub bezsensowne. Przyda się podczas rozwiązywania problemów, zwiększy twoją pewność siebie, cierpliwość i wiarę we własne możliwości.
ZWERYFIKOWANE OPINIE / rozwiń >
•   Ręcznie zrobione urokliwe naszyjniki   • biżuteria - naszyjniki