NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Marta lesyk - prezent dla niej naszyjniki

Naszyjnik

naszyjniki biżuteria

kamienie naturalne

stal chirurgiczna

idealny prezent

naszyjnik damski

prezent dla niej

różowe

białe

srebrne

marta-lesyk

prezent dla niej rękodzieło

naszyjnik damski idealny prezent

rękodzieło stal chirurgiczna

idealny prezent kamienie naturalne

Naszyjnik z kamieni naturalnych -róg obfitości naszyjniki marta lesyk kamienie naturalne, stal
marta lesyk rękodzieło naszyjniki kamienie naturalne naszyjnik z kamieni naturalnych -róg stal chirurgiczna idealny prezent
naszyjniki: Naszyjnik z kamieni naturalnych -róg obfitości stal chirurgiczna idealny prezent
naszyjniki: Naszyjnik z kamieni naturalnych -róg obfitości idealny prezent stal chirurgiczna
naszyjniki: Naszyjnik z kamieni naturalnych -róg obfitości rękodzieło stal chirurgiczna
ręczne wykonanie naszyjniki naszyjnik z kamieni naturalnych -rógrękodzieło naszyjniki kamienie naturalne naszyjnik z kamieni naturalnych -róg stal chirurgicznabiałe stal chirurgiczna naszyjnik z kamieni naturalnych -róg damskikamienie naturalne naszyjniki różowe naszyjnik z kamieni naturalnych -róg prezent dla niejręczne wykonanie naszyjniki rękodzieło naszyjnik z kamieni naturalnych -róg stal chirurgiczna

Naszyjnik z kamieni naturalnych -róg obfitości

111,00 zł
ręczne wykonanie naszyjniki naszyjnik z kamieni naturalnych -róg
Naszyjnik z kamieni naturalnych. Metalowe elementy wykonane są ze stali chirurgicznej. Naszyjnik wykonany na lince stalowej.
Długość naszyjnika : 45-50cm
Średnica koralika: 0,2-0,4cm
Kamienie: kwarc różowy, turmalin różowy, granat, hematyt
Idealny naszyjnik dla znaków: Baran, Koziorożec, Skorpion, Lew, Waga, Byk
Kwarc różowy nazywany jest kamieniem miłości, pomaga rozwinąć miłość do siebie samego, do ludzi, natury i otaczającego świata. Jest to kamień rozbudzający zdolność współodczuwania, bezinteresowność, altruizm, gotowość do dawania bezwarunkowej miłości, jak również do jej przyjmowania. Wspomaga również osoby mające trudności z zaufaniem innym - oddziałuje otwierająco na czakrę serca. Kwarc różowy to najlepszy wybór dla osób urodzonych jako Byk, Panna, Waga.
Różowy turmalin to kamień miłości, radości i spokoju. Pomocny jest również przy uleczaniu ran emocjonalnych. Turmalin odpowiada za przyjaźń, bogactwo i miłość. Zaliczany jest do kamieni słonecznych w związku z tym przyciąga przyjaźnie i inspiracje i ułatwia porozumienie. Chroni przed negatywną energią, zazdrością, egoizmem i nieufnością oraz uczy cierpliwości. Turmalin rozprasza lęki i pomaga w zasypianiu. W astrologii turmalin wiąże się ze znakiem Wagi, Skorpiona, Barana i Koziorożca
Granat rozpuszcza zakorzenione wzorce zachowań, pomaga otworzyć się na nowe doświadczenia i przezwyciężyć lęk przed zmianą. Łagodzi rany emocjonalne, daje ukojenie i chroni przed przenikaniem obcych energii. Wzmacnia też instynkt przetrwania w sytuacjach kryzysowych lub skrajnie traumatycznych, wzbudza nadzieję i trzeźwe spojrzenie. Granat jest idealnym kamieniem dla ludzi spod znaku Barana, Lwa i Skorpiona.
Hematyt zwany jest kamieniem wojowników, symbolizuje siłę, odwagę i nieustępliwość. Hematyt reguluje nadciśnienie i przyspieszone tętno. Jest idealnym kamieniem dla osób spod znaku Barana, oraz Skorpiona.
Przedmiot zostanie nadany w kolejnym dniu roboczym od chwili zatwierdzenia płatności
KOSZT TRANSPORTU
14,99 zł (Kurier inPost)
11,43 zł (Paczkomat inPost)
dogodny typ przesyłki wybierzesz w trakcie składania zamówienia

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta marta lesyk naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
CZAS NADANIA ZAMÓWIENIA
kolejny dzień roboczy
ZWROT TOWARU / rozwiń >
•   ręczne wykonanie naszyjniki   • biżuteria - naszyjnikinaszyjniki marta lesyk
marta-lesyk naszyjniki: