KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Nuada

Nuada naszyjnik agatem naszyjniki pracownia miedzi
handmade naszyjniki nuada - naszyjnik z agatemnaszyjniki naszyjnik-z-agatem nuada - naszyjnik z agatemczarne naszyjniki naszyjnik-z-agatem nuada - naszyjnik z agatemagat naszyjniki nuada - naszyjnik z agatemnaszyjniki agat nuada - naszyjnik z agatemnaszyjniki agat nuada - naszyjnik z agatemagat naszyjniki nuada - naszyjnik z agatem

Nuada - naszyjnik z agatem

190 zł
PRZECENA / PROMOCJA / WYPRZEDAŻ / RABAT
161 zł
handmade naszyjniki nuada - naszyjnik z agatem
oceny
4,8/5 - 130 opinii
kategoria
Piękny naszyjnik z dużym agatem. Główny element naszyjnika stworzyłam ręcznie z miedzi. Misternie pleciony techniką wire wrapping. Spawany i młotkowany. Centrum wisiora stanowi niezwykła płytka agatu ręcznie cięta i szlifowana. Element ozdobny ma wymiary 9,8 x 5,6 cm. Miedź patynowana na ciemny kolor i polerowana. Wisior zawiesiłam na sznurku jubilerskim wyposażonym w ręcznie robione zapięcie z miedzi. Obwód naszyjnika to ok 60 cm. Oczywiście na życzenie obwód naszyjnika mogę zmienić proszę o wiadomość w tej sprawie. Kamień ma bardzo ciekawą barwę jest gładki jak lustro, na żywo wygląda trochę jak rozgwieżdżone niebo.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 10,00 zł
• Przesyłka Kurier: 14,00 zł
dogodny typ przesyłki wybierzesz w trakcie składania zamówienia

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Pracownia Miedzi naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• HandMade naszyjniki • inne przedmioty kategorii biżuteria - naszyjnikiHandMade Pracownia Miedzi
naszyjniki Pracownia-Miedzi / naszyjniki:
koszyk
zamknij