NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Agata rozanska - kryształ naszyjniki

NNaszyjnik

naszyjniki biżuteria

wire wrapping

kwarc dymny

naszyjnik minimalistyczny

surowy kryształ

srebrne

brązowe

agata-rozanska

kryształ kwarc dymny

surowy wire wrapping

kwarc dymny minimalistyczny

wire wrapping naszyjnik

Nnaszyjnik minimalistyczny talizman surowy kwarc dymny wire wrapping stal chirurgiczna
naszyjnik oryginalny z kolekcji talizmany z surowym kryształem wire wrapping
naszyjniki: NNaszyjnik minimalistyczny talizman surowy kwarc dymny wire wrapping stal
kwarc dymny naszyjniki wire wrapping
naszyjniki: kwarc dymny kryształ
handmade naszyjniki nnaszyjnik minimalistyczny talizman surowy kwarc dymny wire wrappingagata rozanska naszyjnik oryginalny z kolekcji talizmany z surowym kryształem wire wrapping kwarc dymnysrebrne naszyjnik nnaszyjnik minimalistyczny talizman surowy kwarc dymnywire wrapping naszyjniki oryginalny naszyjnik z kolekcji talizmany z surowym kryształem minimalistycznynaszyjnik wire wrapping nnaszyjnik minimalistyczny talizman surowy kwarc dymny kryształ

NNaszyjnik minimalistyczny talizman surowy kwarc dymny wire wrapping stal chirurgiczna

166,00 zł
wyprzedano

Skontaktuj się z Projektantem agata rozanska - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
5/5 - 63 opinie
Oryginalny naszyjnik z kolekcji Talizmany z surowym kryształem kwarcu dymnego z naturalnym szpicem. Wykonany ręcznie techniką wire wrapping. W całości ze stali chirurgicznej. Sam kamień ma wymiary 4x1,8x1,3 cm. Naszyjnik jest regulowany i ma długość 45-55cm. Na końcu łańcuszka regulacyjnego zawiesiłam kulkę kryształu górskiego, amuletu ochronnego, zwiększającego moc innych kamieni.
Kwarc jest surowy, nieszlifowany oraz niepolerowany i na jego powierzchni znajdują się niedoskonałości charakterystyczne dla niepoprawianych kamieni naturalnych. Naszyjnik jest unikatowy- zarówno wzór z drutów oraz kamień są niepowtarzalne.

Kwarc dymny to Kamień Mocy. Pochłania i neutralizuje negatywną energię. Ochrania przed atakami psychicznym i stresem emocjonalnym. Eliminuje zmartwienia i wątpliwości, pomaga w osiąganiu celów osobistych i biznesowych, a także urzeczywistnianiu marzeń i pomysłów. Pomaga w wyzbyciu się nałogów.

Stal chirurgiczna jest modnym i trwałym materiałem. Nie powoduje alergii, nie koroduje oraz nie czernieje pod wpływem warunków atmosferycznych (np. smog). Dzięki temu ta biżuteria przez wiele lat będzie cieszyć nasze oczy, bez konieczności czyszczenia jej specjalnymi preparatami.
OPINIE / rozwiń >
•   Handmade naszyjniki   • biżuteria - naszyjnikiHandmade agata rozanska
agata-rozanska naszyjniki: