KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Naszyjnik

Naszyjnik turkusem srebro oksydowane ooak naszyjniki antilae
ręcznie zrobione naszyjniki naszyjnik z turkusem, srebro oksydowane, ooakunikalne naszyjniki naszyjnik z turkusem, srebroturkusowe naszyjniki srebro naszyjnik z turkusem,naszyjnik naszyjniki zielone z turkusem, srebrounikalne naszyjniki turkus naszyjnik z turkusem, srebronaszyjniki turkus naszyjnik z turkusem, srebroturkus naszyjniki naszyjnik z turkusem, srebrounikalne naszyjniki turkus naszyjnik z turkusem, srebro

Naszyjnik z turkusem, srebro oksydowane, ooak

249 zł
ręcznie zrobione naszyjniki naszyjnik z turkusem, srebro oksydowane, ooak
projektant
oceny
5/5 - 87 opinii
kategoria
Ponadczasowy, delikatny, elegancki naszyjnik, którego serce stanowi oprawiony w delikatną ramkę naturalny turkus. Kamień został osadzony w fikuśnej ramce, ozdobionej zawijaskami. Srebro mocno oksydowane, przecierane i polerowane dla uzyskania ponownego połysku. Wisior jest na stałe połączony z łańcuszkiem.

Biżuteria wykonywana jest wyłącznie w pojedynczych egzemplarzach.

Wszystkie dodatki wykonane ze srebra próby 925 i 999 (praca sygnowana)

Wysokość wisiora od miejsca wpięcia w łańcuszek: 4,3 cm.

Długość łańcuszka mierzona na płasko: 67 cm.

Naszyjnik zostanie ozdobnie zapakowany
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: DARMOWA

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Antilae naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• Ręcznie zrobione unikalne naszyjniki • inne unikalne przedmioty kategorii biżuteria - naszyjnikiRęcznie zrobione Antilae
naszyjniki Antilae / naszyjniki:
koszyk
zamknij