NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Megi mikos - prawdziwe kwiaty naszyjniki

Naszyjnik

naszyjniki biżuteria

kwiat w żywicy

naszyjnik z kwiatami

kwiat w kuli wisiorek

naszyjnik fuksja

biżuteria kwiatowa

prawdziwe kwiaty

różowe

czerwone

Megi-Mikos

prawdziwe kwiaty kwiat w kuli wisiorek

biżuteria kwiatowa naszyjnik z kwiatami

naszyjnik fuksja kwiat w żywicy

Naszyjnik z kwiatem w kuli z żywiicy jubilerskiej
Naszyjnik z kwiatem w kuli z żywiicy jubilerskiej
Naszyjnik z kwiatem w kuli z żywiicy jubilerskiej
Naszyjnik z kwiatem w kuli z żywiicy jubilerskiej
Naszyjnik z kwiatem w kuli z żywiicy jubilerskiej
Naszyjnik z kwiatem w kuli z żywiicy jubilerskiejNaszyjnik z kwiatem w kuli z żywiicy jubilerskiejNaszyjnik z kwiatem w kuli z żywiicy jubilerskiejNaszyjnik z kwiatem w kuli z żywiicy jubilerskiejNaszyjnik z kwiatem w kuli z żywiicy jubilerskiej

Naszyjnik z kwiatem w kuli z żywiicy jubilerskiej

wyprzedano

Skontaktuj się z Projektantem Megi Mikos - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
sprzedaje: Megi Mikos
4,9/5 - 106 ocen
Niepowtarzalny wisiorek w kształcie kuli z kwiatem (gomfrena) w kolorze fuksji/ fioletu oraz zielonymi gałązkami. Całość jest na stałe umieszczona w żywicy jubilerskiej zachowując żywy kolor i trwałą formę. Wisiorek ma średnicę 25 mm.
Krystalicznie przeźroczysta żywica sprawia, że kwiatki są doskonale widoczne, a całość odbija światło. Biżuteria jest polerowana na wysoki połysk.
Wisiorek jest zawieszony na łańcuszku ze stali szlachetnej (chirurgicznej) nie powodującej uczuleń, odpornej na ciemnienie i korozję. Długość łańcuszka: 60 cm.
Wysyłany w opakowaniu jubilerskim, doskonały na prezent zamiast tradycyjnego bukietu kwiatów.
ZWERYFIKOWANE OPINIE / rozwiń >
•   Hand Made naszyjniki   • biżuteria - naszyjniki