Naszyjnik "Awangardowa przeplatanka"
niedostępny
Skontaktuj się z Projektantem Santin - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
Skontaktuj się z Projektantem Santin - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
sprzedaje: Santin
4,9/5 - 97 ocen
Unikatowy, ceramiczny naszyjnik wykonany z ręcznie formowanych elementów ceramicznych w kształcie koła oryginalnie zaplecionych z metalowymi ozdobami. Całość na ozdobnym sznurku do biżuterii z dowolnie regulowaną długością. Wymiary: średnica kół ceramicznych -od 2,5 do 3,5 cm; koła metalowe - 1,5 cm. Doskonały na co dzień i na prezent!
KOMENTARZ / zwiń <
Jeśli lubisz biżuterię z charakterem, ten naszyjnik od razu przypadnie Ci do gustu. „Awangardowa przeplatanka” to autorski projekt, w którym ręcznie formowane elementy ceramiczne tworzą wyraziste, kołowe wzory - połączone z metalowymi ozdobami dają ciekawy, nowoczesny efekt.
Całość zawieszona jest na ozdobnym sznurku z dowolnie regulowaną długością, dzięki czemu łatwo dopasujesz ją do dekoltu i stylizacji. Ceramiczne koła mają ok. 2,5-3,5 cm, a metalowe ozdoby ok. 1,5 cm.
Ten model świetnie sprawdzi się do pracy i na spotkania - zarówno do bluzek, jak i sukienek. To też bardzo trafiony pomysł na prezent dla kobiety, która ceni rękodzieło i unikalne dodatki.





