NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Jan art - rękodzieło naszyjniki

Labradoryt

naszyjniki biżuteria

wire wrapping

zawieszka z labradorytu

rękodzieło

niebieskie

Jan-Art

rękodzieło labradoryt

Labradoryt m200 naszyjniki jan art, wire wrapping, zawieszka z rękodzieło
Zawieszka wykonana ręcznie w miedzi metodą wire. Naszyjniki labradoryt
Labradoryt m200 - wire wrapping
Labradoryt m200 - wire wrapping zawieszka z naszyjniki rękodzieło
rękodzieło
Labradoryt m200 - wire wrapping rękodzieło
wire wrapping naszyjniki labradoryt m200 rękodzieło
handmade naszyjniki labradoryt m200labradoryt naszyjniki m200 zawieszkanaszyjniki wire wrapping labradoryt m200wire wrapping naszyjniki labradoryt m200naszyjniki wire wrapping m200 labradorytnaszyjniki wire wrapping labradoryt m200 rękodziełowire wrapping naszyjniki labradoryt m200 rękodzieło

Labradoryt m200

255,00 zł
wyprzedano

Skontaktuj się z Projektantem Jan Art - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
sprzedaje: Jan Art
4,5/5 - 4 oceny
Zawieszka wykonana ręcznie w miedzi metodą wire-wrappingu której głównym elementem jest labradoryt w pięknym niebieskim i oliwkowym kolorze. Wisiorek został oksydowany i wypolerowany w celu uzyskania efektu szlachetnego postarzenia. Wymiary zawieszki 54x31mm z łańcuszkiem długości 45 cm.

Biżuteria z miedzi to świetny pomysł zarówno ze względu na walory estetyczne, jak i prozdrowotne. Miedź korzystnie wpływa na nasze zdrowie, ponieważ ten pierwiastek ma zdolność przenikania przez skórę, niweluje stany zapalne, zmniejsza bóle stawów, wpływa na energetykę organizmu, gdyż niszczy grzyby, bakterie i wirusy.
Labradoryt nazywany jest najpiękniejszym kamieniem świata ze względu na swoją wielobarwność, i zmianę kolorów wraz z kątem padania światła.
Jest on kamieniem mistycznym, pomagającym w połączeniu się z osobistym przeznaczeniem i odnalezieniu swojej drogi życiowej. W dawnych czasach był używany przez ludzi zajmujących się alchemią i białą magią. Jest to zdecydowanie kamień mocy - jego energia uwalnia ludzi od dręczących myśli, w zamian za to dając dostęp do odwagi, oryginalności i jasności umysłu. Polecany szczególnie dla osób, które szukają swojego powołania, najlepszej dla siebie pracy lub chcą przywrócić pasję i pewność w podejmowaniu decyzji.
ZWERYFIKOWANE OPINIE / rozwiń >
•   Hand-Made naszyjniki   • biżuteria - naszyjniki