KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Naszyjnik

Naszyjnik agatem różowy naszyjniki witrazka naszyjnik-z-agatem
hand-made naszyjniki naszyjnik z agatem: różowyunikatowe naszyjniki naszyjnik-z-agatem naszyjnik z agatem: różowyczarne naszyjniki kolorowy-naszyjnik naszyjnik z agatem: różowynaszyjnik-z-agatem naszyjniki różowe naszyjnik z agatem: różowy

Naszyjnik z agatem: różowy

65 zł
hand-made naszyjniki naszyjnik z agatem: różowy
projektant
oceny
4,9/5 - 8 opinii
kategoria
Naszyjnik z agatem: różowy jest to unikalny wisior wykonany w technice Tiffaniego, z kamieni półszlachetnych: płytki agatowej - oprawionej w cynę oraz koralików dobranych kolorystycznie w ciekawy sposób.

Naszyjnik z kamieniami w interesujący sposób ukazuje urodę minerałów - zróżnicowaną, warstwową budowę agatu.
Dodatkowym atutem są kolorowe elementy, utrzymane w szaro-zielonej kolorystyce. Taka zróżnicowana kolorystyka sprawia, że ten naszyjnik będzie cudowną inspiracją do codziennych stylizacji.

Ozdobna część naszyjnika zamocowana jest na łańcuszku, który można zapiąć w dowolnym miejscu - co stwarza możliwość dobrania długości naszyjnika odpowiednio do rodzaju ubrania.

Wielkość agatu: 8 x 3,5 cm
Długość naszyjnika: 61 cm
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 12,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Witrazka naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• hand-made unikatowe naszyjniki • inne unikatowe przedmioty kategorii biżuteria - naszyjnikihand-made Witrazka
naszyjniki Witrazka / naszyjniki:
koszyk
zamknij