NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Jan art - fuchsyt z rubinem naszyjniki

Rubin

naszyjniki biżuteria

wire wrapping

fuchsyt z rubinem

fuchsyt rubin

zielone

czerwone

Jan-Art

fuchsyt z rubinem wire wrapping

rękodzieło rubin

wire wrapping fuchsyt

w fuchsycie - kamień miłości m218 naszyjniki jan art rubin, wire wrapping, rękodzieło, fuchsyt
fuchsyt rękodzieło
zielone naszyjniki fuchsyt rubin w fuchsycie - kamień miłości m218
wire wrapping naszyjniki w fuchsycie - kamień miłości m218 rubin
wire wrapping naszyjniki rubin w fuchsycie - kamień miłości m218 fuchsyt
naszyjniki: fuchsyt
naszyjniki: Rubin w fuchsycie - kamień miłości m218 fuchsyt
naszyjniki: Rubin w fuchsycie - kamień miłości m218 wire wrapping
handmade naszyjniki rubin w fuchsycie - kamień miłości m218handmade fuchsyt w fuchsycie - kamień miłości m218 rubinJan Art Rubin w fuchsycie - kamień miłości m218 fuchsyt z rubinemRubin w fuchsycie - kamień miłości m218 wire wrapping fuchsytZawieszka wykonana ręcznie w miedzi metodą wire. Naszyjniki wrappingnaszyjniki wire wrapping rubin w fuchsycie - kamień miłości m218 rękodziełowire wrapping naszyjniki rubin w fuchsycie - kamień miłości m218 fuchsyt z rubinemnaszyjniki wire wrapping rubin w fuchsycie - kamień miłości m218 rękodzieło

Rubin w fuchsycie - kamień miłości m218

288,00 zł
wyprzedano

Skontaktuj się z Projektantem Jan Art - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
sprzedaje: Jan Art
4,5/5 - 4 oceny
Zawieszka wykonana ręcznie w miedzi metodą wire-wrappingu której głównym elementem jest pięknie wybarwiony fuchsyt z kawałeczkami naturalnego rubinu. Wisiorek jest pokryty oksydą i wypolerowany w celu osiągnięcia efektu szlachetnego postarzenia. Wymiary zawieszki 52x39mm z łańcuszkiem długości około 48-50 cm.

Biżuteria z miedzi to świetny pomysł zarówno ze względu na walory estetyczne, jak i prozdrowotne. Miedź korzystnie wpływa na nasze zdrowie, ponieważ ten pierwiastek ma zdolność przenikania przez skórę, niweluje stany zapalne, zmniejsza bóle stawów, wpływa na energetykę organizmu, gdyż niszczy grzyby, bakterie i wirusy.
Ciemnoczerwony rubin doprowadza do harmonii miłość cielesną i duchową. Rubin poprawia zdrowie, przynosi równowagę, energię, bogactwo, dostatek, wiedzę, kreatywność. długowieczność, namiętność i ochronę. Pomaga we wszelkich udrękach, niepokojach, cierpieniach, koszmarach. Rubin ma dobry wpływ na sny. Zielony fuchsyt pomaga dokonywać trafnych wyborów oraz uspokaja nerwy. Wspomaga dojście do siebie po nieodwzajemnionej miłości i odzyskanie sił emocjonalnych.
ZWERYFIKOWANE OPINIE / rozwiń >
•   hand-made naszyjniki   • biżuteria - naszyjniki