KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Flare

Flare srebrny naszyjnik agatem smoczym naszyjniki miechunka agat
hand-made naszyjniki flare srebrny naszyjnik z agatem smoczymhand-made naszyjniki agat flare srebrny naszyjnik z agatemczarne naszyjniki smoczy flare srebrny naszyjnik z agatemagat naszyjniki fioletowe flare srebrny naszyjnik z agatemhand-made naszyjniki perły flare srebrny naszyjnik z agatemnaszyjniki perły flare srebrny naszyjnik z agatemperły naszyjniki flare srebrny naszyjnik z agatemhand-made naszyjniki perły flare srebrny naszyjnik z agatem

Flare srebrny naszyjnik z agatem smoczym

540 zł
hand-made naszyjniki flare srebrny naszyjnik z agatem smoczym
projektant
oceny
5/5 - 45 opinii
kategoria
Wyjątkowy naszyjnik wykonany w całości ręcznie, ze srebra próby 930 i 999. Centrum biżuterii stanowi agat smoczy w odcieniach fioletu (4x3cm). Srebrny wisior został zawieszony na czarnym podwójnym sznurku jubilerskim, zakończonym srebrnymi okuciami oraz czarnymi perłami hodowlanymi. Sznur z przeznaczeniem do do wiązania na szyi ma długość ok 105cm, co umożliwia dowolną regulację długości naszyjnika. Wymiary zawieszki w najszerszym miejscu: ok. 30x55 mm, długość zawieszki z krawatką 66 mm. Naszyjnik został mocno oksydowany i wypolerowany. Biżuteria zostanie ozdobnie zapakowana.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 16,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta miechunka naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
Hand-Made naszyjniki • inne hand-made przedmioty kategorii biżuteria - naszyjnikiprace miechunka
naszyjniki miechunka / naszyjniki:
koszyk
zamknij