KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Flare

Flare srebrny naszyjnik agatem smoczym naszyjniki miechunka agat
ręcznie zrobione naszyjniki flare srebrny naszyjnik z agatem smoczymręcznie zrobione naszyjniki agat flare srebrny naszyjnik z agatemczarne naszyjniki smoczy flare srebrny naszyjnik z agatemagat naszyjniki fioletowe flare srebrny naszyjnik z agatemręcznie zrobione naszyjniki perły flare srebrny naszyjnik z agatemnaszyjniki perły flare srebrny naszyjnik z agatemperły naszyjniki flare srebrny naszyjnik z agatemręcznie zrobione naszyjniki perły flare srebrny naszyjnik z agatem

Flare srebrny naszyjnik z agatem smoczym

540 zł
ręcznie zrobione naszyjniki flare srebrny naszyjnik z agatem smoczym
projektant
oceny
5/5 - 48 opinii
kategoria
Wyjątkowy naszyjnik wykonany w całości ręcznie, ze srebra próby 930 i 999. Centrum biżuterii stanowi agat smoczy w odcieniach fioletu (4x3cm). Srebrny wisior został zawieszony na czarnym podwójnym sznurku jubilerskim, zakończonym srebrnymi okuciami oraz czarnymi perłami hodowlanymi. Sznur z przeznaczeniem do do wiązania na szyi ma długość ok 105cm, co umożliwia dowolną regulację długości naszyjnika. Wymiary zawieszki w najszerszym miejscu: ok. 30x55 mm, długość zawieszki z krawatką 66 mm. Naszyjnik został mocno oksydowany i wypolerowany. Biżuteria zostanie ozdobnie zapakowana.
OPINIE
Ewa
sour pear srebrny naszyjnik z agatem brazylijskim - Naszyjniki
sour pear srebrny naszyjnik z agatem brazylijskim - miechunka Piękny zielony kamień w oryginalnej oprawie
Szymek
zamówienie specjalne - druzy heart srebrny naszyjnik - Naszyjniki
zamówienie specjalne - druzy heart srebrny naszyjnik - miechunka Powtarzam komentarz... rewelacja!!!!!
Janina
taivas v srebrny naszyjnik z labradorytem - Naszyjniki
taivas v srebrny naszyjnik z labradorytem - miechunka wisior ma swój niepowtarzalny urok, jest ciekawy i widać, że wymagał ciężkiej pracy
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 16,00 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta miechunka naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
•   ręcznie zrobione naszyjniki   • biżuteria - naszyjnikinaszyjniki miechunka
miechunka naszyjniki:
koszyk
zamknij