KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Delikatny

Delikatny naszyjnik kryształem górskim naszyjniki antilae
ręczne wykonanie naszyjniki delikatny naszyjnik z kryształem górskimnaszyjniki kryształ delikatny naszyjnik z kryształemnaszyjniki górski delikatny naszyjnik z kryształemgórski naszyjniki delikatny naszyjnik z kryształemnaszyjniki górski delikatny naszyjnik z kryształemnaszyjniki górski delikatny naszyjnik z kryształemgórski naszyjniki delikatny naszyjnik z kryształemnaszyjniki górski delikatny naszyjnik z kryształem

Delikatny naszyjnik z kryształem górskim

329 zł
ręczne wykonanie naszyjniki delikatny naszyjnik z kryształem górskim
projektant
oceny
5/5 - 88 opinii
kategoria
kolory
Krystaliczny kwarc jest jednym z piękniejszych minerałów, który jednak ze względu na swoją przezroczystość i brak barwy bardzo opornie pozuje do zdjęć :). Ta okrągła, pięknie fasetowana, delikatna brioletka o średnicy niemal 2 cm, została oprawiona w bardzo charakterystyczną ramkę i "łapki" które trzymają ją na miejscu. Cała oprawa została od podstaw wykonana ręcznie. Tył wisiora otwarty, również ozdobny, naszyjnik będzie pięknie wyglądał nawet jeżeli wisior się podczas noszenia odwróci. Srebro lekko oksydowane i mocno polerowane dla uzyskania ponowego połysku.

Wszystkie dodatki wykonane ze srebra próby 925 i 999

Wysokość wisiora od miejsca wpięcia w łańcuszek: 3,6 cm

Długość łańcuszka mierzona na płasko: 49 cm.

Biżuteria wykonywana jest wyłącznie w pojedynczych egzemplarzach.

Naszyjnik zostanie ozdobnie zapakowany
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: DARMOWA

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Antilae naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• ręczne wykonanie naszyjniki • inne przedmioty kategorii biżuteria - naszyjnikiręczne wykonanie Antilae
naszyjniki Antilae / naszyjniki:
koszyk
zamknij