NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na prezent!
CENA
KOLORY
PROJEKTANT

Gaia ceramika - biżuteria alentynkowa naszyjniki

Czerwone

naszyjniki biżuteria

damski walentynkowy

serce na walentynki

czerwone serce ceramiczne

naszyjnik z sercem

duże serce walentynkowe

biżuteria alentynkowa

czerwone

GAIA-ceramika

biżuteria alentynkowa naszyjnik z sercem

duże serce walentynkowe czerwone ceramiczne

naszyjnik z sercem serce na walentynki

czerwone serce ceramiczne damski walentynkowy

Czerwone serce na łańcuszku długi naszyjnik z wisiorem dużym sercem mandalą walentynkowy gaia
damski walentynkowy czerwone serce na łańcuszku długi z wisiorem naszyjnik z sercem
duże serce walentynkowe
czerwone na łańcuszku długi z wisiorem dużym sercem z mandalą naszyjnik biżuteria alentynkowa
damski walentynkowy serce na czerwone łańcuszku długi naszyjnik z wisiorem biżuteria alentynkowa
Stylowy naszyjnik z wisiorkiem. Serce na walentynki
serce na walentynki czerwone łańcuszku długi naszyjnik z wisiorem duże
damski na walentynki na łańcuszku długi naszyjnik z wisiorem czerwone serce ceramiczne
handmade czerwone serce na łańcuszku długi naszyjnik z wisiorem dużym sercem z mandaląnaszyjniki: czerwone na łańcuszku długi z wisiorem dużym sercem z mandalą damski walentynkowy duże serceserce na walentynki stylowy naszyjnik z wisiorkiem - czerwonym sercem ceramicznymna walentynki czerwone serce na łańcuszku długi z wisiorem naszyjnik z sercemdamski walentynkowy serce na czerwone łańcuszku długi naszyjnik z wisioremna czerwone serce na łańcuszku długi naszyjnik z wisiorem damski walentynkowyserce na walentynki czerwone łańcuszku długi naszyjnik z wisioremdamski na walentynki na łańcuszku długi naszyjnik z wisiorem czerwone serce ceramiczne

Czerwone serce na łańcuszku DŁUGI NASZYJNIK Z WISIOREM DUŻYM SERCEM Z MANDALĄ naszyjnik WALENTYNKOWY

wyprzedano

Skontaktuj się z Projektantem GAIA ceramika - być może wykona podobny przedmiot na Twoje indywidualne zamówienie!
sprzedaje: GAIA ceramika
5/5 - 24 oceny
Stylowy naszyjnik z wisiorkiem - czerwonym sercem ceramicznym o wymiarach 5,5 x 5,5 cm zawieszonym na długim łańcuszku w kolorze antycznego brązu. Niesamowicie żywe kolory czynią naszyjnik niezwykle ciekawym i przyciągającym uwagę dodatkiem!

Gotowy na prezent! Zapakujemy go w ekologiczne pudełeczko prezentowe wypełnione naturalną wełną drzewną. Każda miłośniczka natury będzie zachwycona.

Element ceramiczny naszyjnika pokryty został czerwonym, błyszczącym szkliwem ceramicznym. Był dwukrotnie wypalany w piecu ceramicznym. Wykonany został własnoręcznie z wysokiej jakości kremowej gliny, widocznej na odwrocie naszyjnika. Krawędzie wisiorka pokryte zostały tlenkiem (grafit z efektem przecierania), podobnie jak ornament wytłoczony w glinie, co podkreśla wyjątkowy styl ozdoby.

Wielkość serca: 5,5 x 5,5 cm, długość łańcuszka: 100 cm. Istnieje możliwość skrócenia go. Proszę wpisać w formularzu zamówienia długość łańcuszka.

Wykorzystane materiały: glina kremowa Goerg und Schneider, szkliwo ceramiczne, tlenek, pigmenty, metalowy łańcuszek, ekologiczne pudełeczko wypełnione naturalną wełną drzewną, etykietka prezentowa.

Naszyjnik może być pięknym i wyjątkowym prezentem dla kobiety z okazji walentynek, rocznicy, czy urodzin lub gdy chcemy podarować bliskiej osobie coś naprawdę wyjątkowego.

To bardzo solidna i niebanalna ozdoba. Idealny naszyjnik dla kobiet ceniących sobie wyjątkowy styl i oryginalną biżuterię. Polecam!

Proces produkcyjny ceramiki:

Żadna z ozdób nigdy nie jest dokładnie takie sama, dlatego nasza ceramika jest unikatowa!

Wszystkie dekoracje ceramiczne są dziełem naszych rąk, które sprawiają, że kawałki szarej gliny zamieniają się w kolorowe, wyjątkowe i solidne ozdoby.

Świeża glina jest bardzo plastyczna, można ją dowolnie formować, a gdy wyschnie staje się twarda, lecz bardzo krucha. Dopiero w temperaturze 950 stopni glina spieka się i utwardza. W tej fazie przystąpić można do nadawania ozdobom barw szkliwami ceramicznymi. Ostatni wypał w temperaturze
ZWERYFIKOWANE OPINIE / rozwiń >
•   Handmade gustowne naszyjniki   • biżuteria - naszyjniki