KATEGORIE
NEWSLETTER
dodaj swój adres, by nie umknęła Ci żadna okazja na Prezenty!
CENA
KOLORY
PROJEKTANCI
WYSZUKAJ
Skive

Skive agat druzą srebro naszyjnik naszyjniki antilae
handmade naszyjniki skive - agat z druzą, srebro, naszyjniknaszyjniki naszyjnik skive - agat z druzą, srebroróżowe naszyjniki naszyjnik skive - agat z druzą, srebroagat naszyjniki skive - z druzą, srebronaszyjniki agat skive - z druzą, srebronaszyjniki agat skive - z druzą, srebroagat naszyjniki skive - z druzą, srebronaszyjniki agat skive - z druzą, srebro

Skive - Agat z druzą, srebro, naszyjnik

215 zł
PRZECENA / PROMOCJA / WYPRZEDAŻ / RABAT
182,75 zł
handmade naszyjniki skive - agat z druzą, srebro, naszyjnik
projektant
oceny
5/5 - 76 opinii
kategoria
Unikatowy naszyjnik wykonany z niezwykle oryginalnych minerałów. Centralny element stanowi różowy, nieregularny agat z druzą (kamień jest z jednej strony polerowany, z drugiej matowy). Agat opleciony srebrnymi zawijasami, zawieszony na łańcuszku w który wplecione zostały z jednej strony smukłe owale nawiązujące kształtem do kamienia. Całość mocno oksydowana, częściowo przecierana i polerowana dla uzyskania ponownego połysku.

Wszystkie dodatki wykonane ze srebra próby 925 i 999

Długość naszyjnika mierzona na płasko: 48 cm.

Wysokość kamienia: 4,8 cm

Naszyjnik zostanie ozdobnie zapakowany
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: DARMOWA

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Antilae naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• HandMade naszyjniki • inne przedmioty kategorii biżuteria - naszyjnikiHandMade Antilae
naszyjniki Antilae / naszyjniki:
koszyk
zamknij