Yosavuta kwarc srebro jedwab naszyjniki antilae naszyjnik
ręcznie zrobione naszyjniki yosavuta i - kwarc, srebro, jedwabniepowtarzalne naszyjniki jedwab yosavuta i - kwarc, srebro,beżowe naszyjniki srebro yosavuta i - kwarc, srebro, jedwabjedwab naszyjniki żółte yosavuta i - kwarc, srebro,niepowtarzalne naszyjniki naszyjnik yosavuta i - kwarc, srebro, jedwab

Yosavuta I - Kwarc, srebro, jedwab

150 zł
ręcznie zrobione naszyjniki yosavuta i - kwarc, srebro, jedwab
projektant
oceny
5/5 - 46 opinii
kategoria


Prosty, codzienny naszyjnik, wykonany z brioletki cudownie, drobno fasetowanego kwarcu w kolorze kanarkowym, oprawionego w srebro. Wisior zawieszony na stałe na delikatnej, jedwabnej bazie w kolorze piaskowym, wykończonej srebrnymi okuciami, zapinanej na karabińczyk, z przedłużającym łańcuszkiem regulacyjnym.

Wszystkie dodatki wykonane ze srebra próby 925 (próba wybita na karabińczyku).

Długość naszyjnika mierzona na płasko: 55 cm, w tym 4cm łańcuszka regulacyjnego.

Wysokość wisiora mierzona od szczytu krawatki: 3,5 cm.

Naszyjnik zostanie ozdobnie zapakowany
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 8,30 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta Antilae naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• Ręcznie zrobione niepowtarzalne naszyjniki • inne niepowtarzalne przedmioty kategorii biżuteria - naszyjnikiRęcznie zrobione Antilae
koszyk
zamknij