Bianco vii naszyjnik perłą majorka naszyjniki miechunka srebro
handmade naszyjniki bianco vii - naszyjnik z perłą majorkanaszyjniki srebro bianco vii - naszyjnik z perłąszare naszyjniki perła bianco vii - naszyjnik z perłąsrebro naszyjniki białe bianco vii - naszyjnik z perłąnaszyjniki naszyjnik bianco vii - z perłąnaszyjniki naszyjnik bianco vii - z perłą

Bianco VII - naszyjnik z perłą majorka

155 zł
handmade naszyjniki bianco vii - naszyjnik z perłą majorka
projektant
oceny
4,9/5 - 35 opinii
kategoria
Delikatny naszyjnik, wykonany w całości ręcznie, w pracochłonnej technice wire wrapping, ze srebra próby 930 i 999 raz białej perły majorka. Opleciona srebrną koronką perła została zawieszona na potrójnej lince jubilerskiej, całość zakończona srebrnym zapięciem. Wymiary oplecionej perły ok. 18x20mm, długość naszyjnika 45,5cm. Biżuteria została mocno oksydowana i wypolerowana. Biżuterię pakuję w ozdobne pudełeczko.
KOSZT TRANSPORTU
• Przesyłka Pocztowa Priorytetowa: 14,50 zł

W przypadku zamawiania więcej niż jednego przedmiotu Projektanta miechunka naliczony zostanie wyłącznie jeden koszt transportu (przedmioty wysłane zostaną w jednej przesyłce)
ZWROT TOWARU
Jako konsument masz 14 dni na poinformowanie sprzedającego o odstąpieniu od umowy kupna i kolejne 14 dni na nadanie zwrotu towaru na podany adres (o ile produkt nie został wykonany na Twoje indywidualne zamówienie). Nie musisz podawać przyczyny zwrotu.
• Handmade naszyjniki • inne przedmioty kategorii biżuteria - naszyjnikiHandmade miechunka
naszyjniki miechunka / biżuteria:
koszyk
zamknij